Beyonce dhe Jay Z bëjnë këtë gjest për fansat, në turneun e tyre ‘OTR II’ (FOTO) – AlpeGossip
Beyonce dhe Jay Z bëjnë këtë gjest për fansat, në turneun e tyre ‘OTR II’ (FOTO)

Beyonce dhe Jay Z bëjnë këtë gjest për fansat, në turneun e tyre ‘OTR II’ (FOTO)

Turneu i tyre i shumëpritur ‘On The Run II’ ka nisur dhe shitja e biletave po njeh suksesin e rrallë. Megjithatë çifti i famshëm kanë menduar të bëjnë një gjest të ëmbël, në dukje, për fansat e tyre. Ata kanë dhënë bileta falas për koncertin në Glasgoë, por kjo është bërë me synimin për të mbushur vendet e mbetura bosh.

Ndërkohë, çmimi i biletave varion nga 51 deri në 475 dollarë për pjesën VIP.

Gjatë shfaqjes hapëse të turneut “On The Run II”, çifti festoi edhe 10-vjetorin e tyre të martesës në prill.