KËNGA E RE E NOIZYT SAPO DOLI NGA “FURRA”/ Ja ku mund ta dëgjoni (FOTO) – AlpeGossip
KËNGA E RE E NOIZYT SAPO DOLI NGA “FURRA”/ Ja ku mund ta dëgjoni (FOTO)

KËNGA E RE E NOIZYT SAPO DOLI NGA “FURRA”/ Ja ku mund ta dëgjoni (FOTO)

Shumë i përkushtuar në punën e tij, Noizy gjithmonë vjen me diçka të re.

Ditë më parë, ai paralajmëroi se shumë shpejt do të realizojë një bashkëpunim me Ghalin.

Tashmë kënga me titull “Parku i lojërave” është publikuar në disa platforma muzikore, e këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Noizy.

Ky projekt mund të dëgjohet në “Apple Music”, “iTunes” dhe “Spotify”, ndërsa pritet që së shpejti të jetë i aksesueshëm edhe në tjerat platforma.

R eperi ka paralajmëruar edhe disa këngë të reja para festave të fundvitit.