PYETJET MORËN FUND! Marina Vjollca nis xhirimet për emisionin e ri në këtë televizon – AlpeGossip
PYETJET MORËN FUND! Marina Vjollca nis xhirimet për emisionin e ri në këtë televizon

PYETJET MORËN FUND! Marina Vjollca nis xhirimet për emisionin e ri në këtë televizon

Tashmë aludimet morën fund!

Marina Vjollca do të jetë pjesë e ekranit, edhe këtë sezon televiziv.

Burime  bëjnë të ditur se Marina do drejtojë një emision me talente të fushave të ndryshme.

Xhirimet kanë filluar, por emisioni do nisë transmetimin në TV Klan në muajin shkurt dhe tani presim edhe konfirmimin e moderatores.