NË GJURMËT E PRINDËRVE/ Vajza e Albanit dhe Miriamit duke kënduar është gjëja më e bukur që do të shihni sot (VIDEO) – AlpeGossip
NË GJURMËT E PRINDËRVE/ Vajza e Albanit dhe Miriamit duke kënduar është gjëja më e bukur që do të shihni sot (VIDEO)

NË GJURMËT E PRINDËRVE/ Vajza e Albanit dhe Miriamit duke kënduar është gjëja më e bukur që do të shihni sot (VIDEO)

Çifti i këngëtarëve Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, janë një prej çifteve më të dashur të showbizit.

Ata janë bashkë prej dhjetë vitesh, ndërkohë që para dy vitesh zoti i bekoi me një vajzë të cilën e kanë quajtur Ameli.

Ditën e sotme duket se vogëlushja ka qenë pak sëmuurë, por duket se kjo gjë nuk e ka penguar të bëj atë që dashuron më shumë: Të këndoj. Dhe pikërisht këtë talent të saj e ka postuar vetë Miriami në “Instastory”

“Edhe pse jemi me temperaturë, nuk ndalojmë asnjë moment duke kënduar”,-shkruan Miriami në video.