“PËR ÇDO GRUA KA NJË…”/ Moderatorja shqiptare publikon foton seksi si asnjëherë më parë – AlpeGossip
“PËR ÇDO GRUA KA NJË…”/ Moderatorja shqiptare publikon foton seksi si asnjëherë më parë

“PËR ÇDO GRUA KA NJË…”/ Moderatorja shqiptare publikon foton seksi si asnjëherë më parë

Ori Nebijaj jemi mësuar ta shohim çdo mëngjes në “Wake up” bashkë me kolegun e saj Isli Islami. Por këtë sezon po e ndjekim edhe tek “Top Talent” ku herë pas here shfaqet me një look tejet të veçantë.

Moderatorja ka vendosur të na tregojë një anë më pasionante të saj vetëm me një foto, dhe bëhet fjalë për publikimin e fundit. E veshur e gjitha me të kuqe, me një fustan që e bën të duket elegante se kurrë më parë. Flokët e çelur… oh janë vërtetë “qershia mbi tortë”.

“Ka një hije të kuqe për çdo grua!” shkruan Ori dhe me të vërtetë hija e  saj e kuqe të lë gojë hapur. A nuk ju duket dhe juve si një zonjë seksi? ALPEgossip.al