NË NATYRË ME IRMA LIBOHOVËN/ Këngëtarja tregon kujdesin e rrallë për lulet – AlpeGossip
NË NATYRË ME IRMA LIBOHOVËN/ Këngëtarja tregon kujdesin e rrallë për lulet

NË NATYRË ME IRMA LIBOHOVËN/ Këngëtarja tregon kujdesin e rrallë për lulet

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Irma Libohova duket se ka zgjedhur ta kalojë këtë të premte duke u marrë me lulet dhe duke u kujdesur për to. Ajo ka ndarë në llogarinë e saj disa foto të ndryshme me vazot e zbukuruara, teksa i ka rregulluar me shumë përkushtim.

“Punërat e bahçes. Me design të @aseli_art_studio dhe kompozimet e bahçevanit. Mendja e profesionistëve duhet vlerësuar e respekuar”, ka shkruar Irma krah postimit të fundit në ‘Instagram’ ku ka treguar lulet e ndryshme të bahçes.

Me siguri kjo përkujdesje për to, i jep shumë kënaqësi Irmës gjatë kohës së lirë.