U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Vilma Masha poston FOTON e veçantë të vajzës në 11 mujorin e lindjes: Të dua… – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Vilma Masha poston FOTON e veçantë të vajzës në 11 mujorin e lindjes: Të dua…

U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Vilma Masha poston FOTON e veçantë të vajzës në 11 mujorin e lindjes: Të dua…

11 muaj më parë, jeta e moderatores se njohur sportive, Vilma Masha ndryshoi duke i dhënë një tjetër kuptim gjithçkaje. Ajo u bë nënë për herë të parë me një vajzë që e quajtën Sea.
Vilma ka ndarë një moment nga shëtitja me të bijën, për t’i dedikuar asaj këto fjalë: “Sea ime vogël sot bëri 11-muaj. Të dua shumë”.
Ndonëse muajt e parë Vilma u përpoq ta mbante të voglën larg rrjeteve sociale, rezistenca nuk zgjati shumë pasi dëshira për të ndarë ëmbëlsirën e saj më të gjithë ishte e madhe.
E që prej fotove të para të Seas e deri më tani duket se ajo është rritur dhe është bërë një vajzë edhe më e bukur nga dita në ditë.