“SI PREMTIM NDAJ VETES…”/ Alketa Vejsiu e kishte parashikuar 3 vite më parë pjesëmarrjen në Sanremo (VIDEO) – AlpeGossip
“SI PREMTIM NDAJ VETES…”/ Alketa Vejsiu e kishte parashikuar 3 vite më parë pjesëmarrjen në Sanremo (VIDEO)

“SI PREMTIM NDAJ VETES…”/ Alketa Vejsiu e kishte parashikuar 3 vite më parë pjesëmarrjen në Sanremo (VIDEO)

Moderatorja Alketa Vejsiu ka realizuar ëndrrën e saj më të madhe dhe nesër do e shohim në skenën e festivalit “Sanremo” duke prezantuar. Alketa duket se e ka parashikuar këtë sukses të saj dhe sot ka publikuar një video të para 3 viteve, ku i premton të gjithëve se një ditë do e shohim në skenën magjike.

“3 vjet me pare e kisha thëne këtë! Si një premtim ndaj vetes, si një bast profesional por mbi të gjitha si një ëndërr! Shihemi nesër Ora 21.00. Do të jetë edhe Shqipëria me mua, e di”, shkruan Alketa.