“SOT DUAN TË DALIN ME MUA”/ Fifi tregon si ndryshoi raporti me meshkujt pas dobësimit (FOTO) – AlpeGossip
“SOT DUAN TË DALIN ME MUA”/ Fifi tregon si ndryshoi raporti me meshkujt pas dobësimit (FOTO)

“SOT DUAN TË DALIN ME MUA”/ Fifi tregon si ndryshoi raporti me meshkujt pas dobësimit (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Fifi së fundmi ka zhvilluar një intervistë me fansat në Instagram duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre.

Një prej tyre e pyeti Fifin nëse ka ndryshuar marrëdhënia e saj me meshkujt pas dobësimit dhe këngëtarja tregoi se ka ndryshuar 100%. Ata që më parë e thërrisnin motër, sot duan të dalin me të për ta njohur ndryshe.

“Duke u bazuar tek mentaliteti i shqiptarëve a ka pasur dallim në ofertat e meshkujve drejt teje pas dobësimit”.

“100%. Ka dhe prej atyre që dikur më thoshin motër, sot jo më. Tani duan të dalin me mua të më njohin ndryshe”, ka treguar këngëtarja.

Promoted Content