ISH-MISS KOSOVA ME LOOK TË RI/ Agnesa Vuthaj nuk njihet pas ndryshimit drastik (FOTO) – AlpeGossip
ISH-MISS KOSOVA ME LOOK TË RI/ Agnesa Vuthaj nuk njihet pas ndryshimit drastik (FOTO)

ISH-MISS KOSOVA ME LOOK TË RI/ Agnesa Vuthaj nuk njihet pas ndryshimit drastik (FOTO)

Agnesa Vuthaj njihet për elegancën që sjellë në ekran, ajo  është një nga femrat më të bukura dhe më  me forma seksi në Shqipëri.

Ish Missi gjithmonë ka qënë brune por duket se ka vendosur të ndryshojë tërësisht look.

Ditën e djeshme ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku duket me flokë të gjata dhe bjonde , sigurisht që ky guxim e ka bërë më joshëse dhe seksi Agnesën.

💛

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on