PUBLIKOHET FOTO/ Beatrix Ramosaj nuk i mban dot lotët në protestën në Tiranë – AlpeGossip
PUBLIKOHET FOTO/ Beatrix Ramosaj nuk i mban dot lotët në protestën në Tiranë

PUBLIKOHET FOTO/ Beatrix Ramosaj nuk i mban dot lotët në protestën në Tiranë

Beatrix Ramosaj ka qenë e pranishme në protestën që u zhvillua dje në Tiranë. Qindra qytetarë u bënë bashkë për të kërkuar drejtësi për rastin e 11 vjeçares në Prishtinë.

Beatrix Ramosaj nuk i mban dot lotët në protestën në

Beatrix ka tërhequr vëmendjen me posterin ku thuhej “Si i thuhet në shqip jo domethënë jo?”. Këngëtarja është prekur shumë nga situata e krijuar dhe nuk i ka mbajtur dot lotët.

“Prive” ka siguruar foto nga ky moment:

Beatrix Ramosaj nuk i mban dot lotët në protestën në