SA E LEZETSHME/ Publikohen për herë të parë fotot e Meghan Markle kur ishte foshnje – AlpeGossip
SA E LEZETSHME/ Publikohen për herë të parë fotot e Meghan Markle kur ishte foshnje

SA E LEZETSHME/ Publikohen për herë të parë fotot e Meghan Markle kur ishte foshnje

Ndërsa vetëm pak ditë e ndajnë nga momenti kur do të bëhet nënë për herë të parë, tashmë shohim për herë të parë Meghan Markle kur ishte foshnje.

Në disa foto të publikuara nga daja e saj Joseph Johnson, shohim sesi dukej Dukesha kur ishte vetëm disa ditëshe apo vetëm disa muajshe.

Kjo foto është realizuar vetëm disa orë pas lindjes së Meghan, ndërsa Dukesha mbahet në prehër nga nëna e saj Doria në spital, më 4 gusht të 1981-shit.

Këtu bebi Meghan hodhi hapat e para:

Gjithashtu në disa foto Meghan shfaqet me gjyshen e saj Jeanette, që thuhet se ka luajtur një rol të rëndësishëm në rritjen e saj.

Ja dhe një moment kur Dukesha ishte vetëm disa muajshe dhe e sapo dalë nga dushi:

Këto foto janë shumë të rëndësishme për familjen e Meghan dhe vijnë në një moment të rëndësishëm për të.