“LËRE TË DASHURËN SE JAM E MËRZITUR”/ Si ua “lypin” VIP-et shqiptare djemve (FOTO) – AlpeGossip
“LËRE TË DASHURËN SE JAM E MËRZITUR”/ Si ua “lypin” VIP-et shqiptare djemve (FOTO)

“LËRE TË DASHURËN SE JAM E MËRZITUR”/ Si ua “lypin” VIP-et shqiptare djemve (FOTO)

Ariana Grande publikoi këngën “Break up with your girlfriend, i’m bored” dhe i gjithë rrjeti është çmendur pas saj.

Çdo vajzë e përdor në mbishkrimet ndaj fotove të tyre të publikuara në rrjete sociale si mënyrë për t1% flirtuar apo për tu dukur më “modë”.

Edhe vajzat shqiptare të ekranit nuk i kanë shpëtuar tundimit.

Krahas fotove të tyre ata kanë shkruar këtë fjali të shkëputur nga kënga, duke ngacmuar kështu imagjinatën e secilit:

“Ndahu nga e dashura, se jam e mërzitur”, shkruajnë ato krahas fotove të tyre në të cilat shfaqen me poza seksi.

Por kujt i drejtohen vallë?

Era Istrefi

View this post on Instagram

Breakup with ur girlfriend Im bored

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Franceska Jace

View this post on Instagram

Break up with your girlfriend, cause i’m bored 😑

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

/AlpeNews.al