PROPOZIMET LIVE NË EMISION/ Vip-at që u ulën në gjunjë dhe shprehën fjalë dashurie publikisht - AlpeGossip
PROPOZIMET LIVE NË EMISION/ Vip-at që u ulën në gjunjë dhe shprehën fjalë dashurie publikisht

PROPOZIMET LIVE NË EMISION/ Vip-at që u ulën në gjunjë dhe shprehën fjalë dashurie publikisht

Çiftet e njohura të shozbizit  zgjedhin të bëjn propozime të veçanta në vende madhështrore. Së fundmi disa nga propozimet vërtetë emocionuese janë dhe ato që bëhen live në ekran.

Disa nga femrat e njohura shqiptare janë suprizuar nga partneri i tyre nëpër emisioni të ndryshme.

Me fjalë romantike dhe partnerin të ulur në gjunjë ato kanë marrë propozimin e martesës.

Ja rastet kur pamë një propozim të ndjerë live nga ekrani i televizionit.

Gerta Shino

Gerta dhe Florenti kanë nisur një romancë kohë më parë dhe nuk kanë hezituar ta bëjnë publike në rrjetet sociale.Gjatë emisionit ish-banorja e “Big Brother” ,Gerta Shino mori propozimin nga partneri me të cilin bashkëjeton prej disa vitesh në Norvegji. Teksa ecte në mes të borës, Florenti dëgjohet të thotë:

“Thjesht për të treguar që më mungon shumë. Dhe që të dua shumë, shumë. Dhe që të vish sa më shpejt te shtëpia, se duhet të martohemi”.

View this post on Instagram

💃🏻

A post shared by Gerta 👩🏻‍💻 (@gertashino) on

Afrona Dika

Njëri ndër momentet më emocionues për Afrona Dikën ishte kur Blero i propozoi papritur martesën live gjatë emisionit.

Së shpejti pritet të zhvillohet edhe dasma madhështore.

Klea Huta

Klea Huta dhe Elgit Doda që në momentin që bënë publike lidhjen e tyre janë kthyer në çiftin e preferuar për publikun.

Turjan Hysko ka publikuar një video Elgiti shihet i ulur në gjunjë para Kleas dhe shpreh disa fjalë të ngrohta.

AlpeNews.al