VETËM NË 3 DITË/ Ja si ja rrëmbeu vajza shqiptare zemrën Gashit – AlpeGossip
VETËM NË 3 DITË/ Ja si ja rrëmbeu vajza shqiptare zemrën Gashit

VETËM NË 3 DITË/ Ja si ja rrëmbeu vajza shqiptare zemrën Gashit

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi ka qenë tre ditët e fundit në Kosovë ku dhe këndoi në festivalin ‘Sunny Hill’ në Prishtinë.

Siç duket, këto 3 ditë kanë qenë të mbushura plot njohje të reja për reperin pasi në një status të fundit ai ka treguar se ka njohur një vajzë dhe madje është fiksuar keq me të.

Ai ka bërë së fundmi një status në Twitter ku ka shkruar: “Të takova në Kosovë, të lashë në Kosovë… E lexova mesazhin tënd vajzë, ti je e pamatur”.

Siç duket vajza në fjalë me siguri do jetë shqiptare, por reperi ka preferuar mos të zbulojë indetitetin e saj.