PAS LARGIMIT NGA “ORA NEWS”/ Zbulohet PROJEKTI televiziv i Rudina Dembacaj (FOTO) – AlpeGossip
PAS LARGIMIT NGA “ORA NEWS”/ Zbulohet PROJEKTI televiziv i Rudina Dembacaj  (FOTO)

PAS LARGIMIT NGA “ORA NEWS”/ Zbulohet PROJEKTI televiziv i Rudina Dembacaj (FOTO)

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të spikatuur të ekranit  shqiptar kjo për shkak të  natyrës të çiltër dhe pa koplekse që ka.

U bë e njohur në formatin humoristik “Al Pazar”, nën moderimin e Agron Llakaj,  për të cilin ka shprehur shumë pakënqësi herë pas here.

View this post on Instagram

Kur martohet motra …💝 @andi_muca

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

Së fundmi Rudinën e kemi parë në ekranin e “Ora News” në moderimin e emisionit “Mos i fol shoferit”, por ashtu siç është lajmëruar sezonin e ardhshëm nuk do jetë më aty.

 

E zhvendosur tek “Klan Tv”, me anë të një fotoje ku shkruante për një project të ri Rudina sapo na konfirmoi që nuk do e vazhdojë më emisionin e saj “Mos I Fol Shoferit”.

 

 

 

Kujtojmë që Rudina është mamaja e një vajze, Viktorias, fotot dhe videot e së cilës I nxjerr shpesh në rrjetet sociale.

 

 

 

Përgatiti: AlpeNews.al