“E DUA SHBA-NË”/ Adi Krasta kujton kullat binjake me këtë foto – AlpeGossip
“E DUA SHBA-NË”/ Adi Krasta kujton kullat binjake me këtë foto

“E DUA SHBA-NË”/ Adi Krasta kujton kullat binjake me këtë foto

Ditën e sotme shënohen plot 17 vite nga sulmi terrorist në New York që shkatërroi kullat binjake dhe la të vdekur e të plagosur mijëra njerëz.

Moderatori Adi Krasta ka shfrytëzuar ditën e sotme për të dërguar një mesazh për kombin amerikan. Ai ka publikuar një foto në ‘Instagram’ nga një vizitë e hershme e tij në New York, atëherë kur tragjedia ende nuk kishte ndodhur.

Krahas saj Adi shkruan: “E dua SHBA-në”.