E NJIHNI? Sot kjo vogëlushe është një nga më të bukurat e Shqipërisë (FOTO) – AlpeGossip
E NJIHNI? Sot kjo vogëlushe është një nga më të bukurat e Shqipërisë (FOTO)

E NJIHNI? Sot kjo vogëlushe është një nga më të bukurat e Shqipërisë (FOTO)

Ajo është duke shijuar periudhën e saj më të lumtur për momenti, pasi vetëm pak javë më parë u bë nënë për herë të parë. Ish-missi, Almeda Abazi dhe partneri i saj turk Tolgahan Saysiman u bënë prindër të djalit Efehan.

Teksa është duke u kujdesur për të voglin, Almeda është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj. Aktorja ka ndarë në Instastory një foto nga koha kur vetë ishte një fëmijë dhe në kokë mbante lule të verdha si kurorë.