TË TËRHEQIN ME SHIKIM TË PARË/ Kush janë VIP-et që i ADHUROJNË flokët me baluke (FOTO) – AlpeGossip
TË TËRHEQIN ME SHIKIM TË PARË/ Kush janë VIP-et që i ADHUROJNË flokët me baluke (FOTO)

TË TËRHEQIN ME SHIKIM TË PARË/ Kush janë VIP-et që i ADHUROJNË flokët me baluke (FOTO)

Flokët janë një pjesë e rëndësishme e paraqitjes së njeriut prandaj dhe i kushtohet një kujdes maksimal.

Studime të ndryshme thonë se mënyra si i mbajmë flokët gjithashtu tregojnë për karakterin e individit.

Një nga modelet e flokëve janë edhe mbajtja e balukeve, model ky i cili i bën vajzat të duken tepër joshëse dhe seksi.

Por cilat nga figurat e famshme të ekranit shqiptar e preferon së tepërmi këtë stil?

AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Aurela Gaçe

Olta Gixhari

Dojna Mema

Evi Reçi

Orinda Huta

Armina Mevlani