NUK DUHET TA HUMBISNI/ Rina Balaj publikon video duke ushtruar të pasmet - AlpeGossip
NUK DUHET TA HUMBISNI/ Rina Balaj publikon video duke ushtruar të pasmet

NUK DUHET TA HUMBISNI/ Rina Balaj publikon video duke ushtruar të pasmet

Rina Balaj përveç me sukseset në muzikë, publikun e ka bërë për vete edhe me stilin e veçantë.

Së fundmi ajo e ka realizuar një fotosesion në të cili ka ardhur me foto tejet joshëse.

Rina për linjat trupore kujdeset shumë pasi është  aktive në palestër.

Në një video të publikuar ë Instagram ajo shfaqet duke ushtruar të pasmet dhe kjo është dëshmia më e mirë se Rina nuk përdor fotoshop.