ME TË BRENDSHME APO ME PIZHAME/ Këto janë VIP-et që kanë “lënë nam” në rrugë (FOTOT) – AlpeGossip
ME TË BRENDSHME APO ME PIZHAME/ Këto janë VIP-et që kanë “lënë nam” në rrugë (FOTOT)

ME TË BRENDSHME APO ME PIZHAME/ Këto janë VIP-et që kanë “lënë nam” në rrugë (FOTOT)

Paraqitja fizike apo të veshurit është një nga komponentët kryesorë që ndikojnë në mendimin që të tjerët krijojnë për një person.

Poir tashmë mesa duket kohët kanë ndryshuar dhe njerëzit vishen ashtu si të kenë dëshirë pa u krijuar rëndësi fjalëve të të tjerëve.

E njëjta gjë ndodh edhe me vipat të cilat eksperimentojnë jashtë mase me “lookun” e tyre.

Me veshje nga më të ndryshme apo pjesërish të zhveshur ata kanë dalë në rrugë pa u shqetësuar aspak.

Nga Luana Vjollca e deri tek Armina këto janë paraqitjet më të diskutuara të vipave në rrugët e qytetit:

Luana Vjollca

Marina Vjollca

Gjyste Vulaj

Laura Kërliu 

Bleona Qerreti

Armina Mevlani

/AlpeNews.al