MËNGJESET PLOT JETË/ Sara Hoxha publikon FOTOT e ëmbla pranë dy vogëlushëve të saj – AlpeGossip
MËNGJESET PLOT JETË/ Sara Hoxha publikon FOTOT e ëmbla pranë dy vogëlushëve të saj

MËNGJESET PLOT JETË/ Sara Hoxha publikon FOTOT e ëmbla pranë dy vogëlushëve të saj

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha ka treguar gjithmonë lidhjen e ngushtë që ka me dy vogëlushët e saj, London dhe Roman.

Duket se ata kanë nisur pushimet familjarisht dhe Sara po kalon kohën më të bukur pranë dy djemve të saj. Ajo ka ndarë dy foto pranë vogëlushëve, duke treguar se mëngjesi ka nisur në mënyrën më të ëmbël për të.

Në foton e parë shfaqet Roman i ulur në bar teksa po luan me lodrat e tij dhe në foton tjetër shfaqet London teksa po i dhuron një puthje mami Sarës. Me siguri edhe Ledioni ndodhet pranë familjes, edhe pse është mjaft i tërhequr nga rrjetet sociale.