"NA MORËT NË QAFË NE SHTRESËN E VARFËR"/ Alketa Vejsiu i përgjigjet fansit: Do kisha tund... - AlpeGossip
“NA MORËT NË QAFË NE SHTRESËN E VARFËR”/ Alketa Vejsiu i përgjigjet fansit: Do kisha tund…

“NA MORËT NË QAFË NE SHTRESËN E VARFËR”/ Alketa Vejsiu i përgjigjet fansit: Do kisha tund…

Alketa Vejsiu prej disa ditësh ndodhet me pushime në Turqi me familjen e saj. Moderatorja ditën e sotme ka postuar një video ku shfaqet duke ecur pranë pishinës e më pas hidhet papritur në të duke qeshur.

Mes komenteve të shumta në këtë postim, Alketa ka vënë re komentin e një fansi dhe ka vendosur t’i përgjigjet.

“Na moret n’qafe ne shtresen e varfer t’ju pa juve si e shijoni ket jete. Ne as ne lume nuk shkojme dot”, shkruan komentuesi.

“Do kisha tund malet po te kisha ndonje gje ne dore qe te beja te pamunduren qe mos kish te varfer ne kete vend”, i përgjigjet Alketa.