E quajti “k*rvë e Ramës”, Ema Andrea i përgjigjjet aktorit me “shumë” qetësi (FOTO) – AlpeGossip
E quajti “k*rvë e Ramës”, Ema Andrea i përgjigjjet aktorit me “shumë” qetësi (FOTO)

E quajti “k*rvë e Ramës”, Ema Andrea i përgjigjjet aktorit me “shumë” qetësi (FOTO)

Zhvendosja e godinës së Teatrit Kombëtar nxori në skenë një tjetër debat publik mes aktorit Genti Kame dhe aktores Ema Andrea.

Kame i kundërvihej Emës pas një statusi të saj për babain e tij, artistin Gëzim Kame, për të cilin shprehej se është “komunist që ka përfituar gjithë jetën”

Në një farë mënyre Genti u shfaq hapur në krahë të ministres mbi çështjen e teatrit, ndërsa ofendoi Emën nëpërmjet këtij statusi:

 

Por aktorja i ka kthyer një përgjigje me mjaft qetësi Gentit. Ajo thotë se është rrahur me shprehjen “k*rvë”, gjithmonë dhe nëse do të kishte ndonjë lidhje me pushtetin, sot do të ishte shumë më shumë: