KLEDI KADIU FESTON DITËLINDJEN/ Bashkëshortja italiane i bën urimin e veçantë – AlpeGossip
KLEDI KADIU FESTON DITËLINDJEN/ Bashkëshortja italiane i bën urimin e veçantë

KLEDI KADIU FESTON DITËLINDJEN/ Bashkëshortja italiane i bën urimin e veçantë

Dita e sotme për balerinin e njohur shqiptar në Itali, Kledi Kadiu është shumë e veçantë. Ai feston ditëlindjen e tij dhe mbush plot 45 vite. Nuk kishte se si mes shumë urimesh të mungonte ai i bashkëshortes Charlotte Lazzari. Ajo ka zgjedhur një formë vërtetë speciale për ta uruar njeriun e zemrës, duke publikuar në ‘Instagram’ disa foto nga momente të ndryshme të jetës së tyre së bashku. ‘Shumë urime dashuria jonë’, shkruan Charlotte.

Kujtojmë që çifti kanë një vajzë 3-vjeçe, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Lea.