Historia e 46 vjeçarit: Gruaja bënte seks me fqinjin, por nuk mundem të jetoj pa të – AlpeGossip
Historia e 46 vjeçarit: Gruaja bënte seks me fqinjin, por nuk mundem të jetoj pa të

Historia e 46 vjeçarit: Gruaja bënte seks me fqinjin, por nuk mundem të jetoj pa të

Unë mendova se gruaja ime ishte shoku im i shpirtit dhe seksi ishte shumë i mirë – pastaj ajo më mashtroi dhe u zhvendos me një djalosh që jeton në rrugën tjetër.

Unë jam 46 vjeç dhe ajo është 29 vjeçe.

Gruaja ime theu zemrën time pasi kishte një lidhje me një nga fqinjët

Ne ishim së bashku për dhjetë vjet dhe kemi një djalë gjashtë vjeçar.

Ne kemi pasur ngritje dhe ngritje përgjatë viteve, ashtu si të gjithë të tjerët.

Ajo vuante nga depresioni pas lindjes që zgjati një vit, por ne e trajtuam atë së bashku me durimin dhe dashurinë.

Ajo ishte gjithmonë një person i përzemërt, një grua që qëndronte në shtëpi.

Vitin e kaluar ajo humbi shumë peshë dhe bleu disa rroba me stil.

Ajo dukej me të vërtetë e bukur dhe filloi të dilte me miqtë.

Isha krenar për figurën e bukur të saj të re dhe isha shumë e lumtur që e shihja duke shijuar veten.

Tani unë përpiqem të vazhdoj jetën time, ndihem sikur gjithçka ka rënë në copa

Kam besuar 100 përqind asaj.

Pastaj ajo donte të qëndronte gjatë natës në një nga shtëpitë e shokëve të saj.

Mendova se një herë ishte në rregull por shpejt u bë dy herë në javë.

Nuk mund ta besoja se sa do të ndryshonte.

Derisa ajo ishte duke fjetur, kam arritur të shoh në telefonin e saj biseda me një burrë.

Ishte e qartë se ajo po më mashtronte, por në fillim ajo e mohoi, pastaj rrëfeu se po shihte një djalosh që jetonte në rrugën tjetër.

Unë u shkatërrova.

Atë natë kam qenë shumë i dehur dhe i thashë të shkojë.

Ajo menjëherë ka mbushur çantat e saj dhe ka lëvizur me ate djalin, edhe me djalin tonë të vogël.

Tani qaj çdo ditë dhe jam shumë i dëshpëruar.

Gruaja dhe biri im janë bota ime dhe unë nuk mund të duroj të jetoj pa to.

Ju lutem më tregoni se si unë mund ta fitoj dashurinë e saj, shkruan The Sun