NUK E PRISNIM/ Arbana Osmani bën ndryshim në pamje dhe duket më e bukur se kurrë – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Arbana Osmani bën ndryshim në pamje dhe duket më e bukur se kurrë

NUK E PRISNIM/ Arbana Osmani bën ndryshim në pamje dhe duket më e bukur se kurrë

Nëse dikur nuk guxonte shpesh me pamjen e saj, së fundmi Arbana po eksperimenton me flokët. Moderatorja shumë e dashur për publikun ka vendosur që ditën e sotme të bëjë një ndryshim të vogël, por që i shkon shumë.

Arbana në foton e fundit të postuar në Instagram shfaqet me flokët bjonde e gështenjë, një përzierje ngjyrash që e bën të duket edhe më e bukur.

Moderatorja duket e lumtur me pamjen e re e kjo vihet re nga buzëqeshja e saj.

Kujtojmë që Arbana do rikthehet në ekran nga janari me emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”.

Aktualisht moderatorja është e angazhuar me librin e dytë me receta gatimesh.