NGJYRAT E THONJVE PËR 2021-SHIN/ Ç’duhet të dini që të jeni një hap para – AlpeGossip
NGJYRAT E THONJVE PËR 2021-SHIN/ Ç’duhet të dini që të jeni një hap para

NGJYRAT E THONJVE PËR 2021-SHIN/ Ç’duhet të dini që të jeni një hap para

Për të gjitha ato vajza që pëlqejnë të jenë një hap para me trendet e momentit na lejoni t’ju prezantojmë me ngjyrat e thonjve që do të bëjnë namin në 2021-shin. Sigurisht, nuk mund ta parashikojmë si do të jetë viti i ardhshëm, por nuk mund ta mohojmë që ndihemi pozitivë dhe me shpresën se do të jetë më mirë se 2020-a dhe do ta na lejojë më shumë të eksperimentojmë me modën (jo atë të karantinës). Urojmë të mund të veshim gjithçka që u bë e tepërt pas bllokimit. pas nuk mbeten as thonjtë dhe të gjitha ju që i doni gjithmonë të kuruar, mund të frymëzoheni në këtë artikull. Sipas Who What Wear këto janë 3 ngjyrat e thonjve të 2021-shit.

JESHILE RETRO

MENTE E FRESKËT

ROZË E ËMBËL