EVAKUOHEN BANORËT/ Shihni si dallga gjigande shkatërron pallatin (VIDEO) – AlpeGossip
EVAKUOHEN BANORËT/ Shihni si dallga gjigande shkatërron pallatin (VIDEO)

EVAKUOHEN BANORËT/ Shihni si dallga gjigande shkatërron pallatin (VIDEO)

Videoja shfaq dallgët e mëdha të cilat godasin me shpejtësi të madhe bllokun e apartamenteve në katin e tretë në qytezën e Mesa del Mar, në pjesën veriperëndimore në ishullin spanjoll.

65 apartamente rrezikohen të shkatërrohen nga dallgët, dhe për këtë arsye janë evakuuar banorët.