NUK DURON MË/ Elita ua mbyll gojën atyre që shanë emrin e Zërit – AlpeGossip
NUK DURON MË/ Elita ua mbyll gojën atyre që shanë emrin e Zërit

NUK DURON MË/ Elita ua mbyll gojën atyre që shanë emrin e Zërit

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi dhe reperi Gjiko që pas lindjes së djalit Zëri kanë qenë shumë të komentuar në media dhe në rrjetet sociale dhe të shumta kanë qenë kritikat që çifti ka marr për shkak të emrit që zgjodhën për djalin.

Gjithmonë në fotot që moderatorja hedh me vogëlushin e saj, fansat komentojnë emrin e Zërit dhe janë kundra zgjedhjes së dy personazheve të njohur. Megjithatë, së fundmi Elita ja ka mbyllur një herë e mirë gojën të gjithë atyre që shajnë emrin e vogëlushit.

“Paramendo kur t’rritet edhe pak kur t’i thonë: O Zëri lëshoja zërin televizorit.”, i ka shkruar njëri nga fansat.

“Edhe Erës i thonë shumë po fryn era, edhe Borës i thonë shumë po bie borë, edhe Malit i thonë a po ikim në mal etj.”, ja ka kthyer Elita.