Miriam Çani mer dhuratën më të bukur. Ja si e emocionojnë talentet e vegjël (FOTO) - AlpeGossip
Miriam Çani mer dhuratën më të bukur. Ja si e emocionojnë talentet e vegjël (FOTO)

Miriam Çani mer dhuratën më të bukur. Ja si e emocionojnë talentet e vegjël (FOTO)

Këngëtarja Miriam Cani e cila është pjesë e jurisë në “The Voice Kids of Albania”, është kujdesur që skuadra e saj të jetë e mbushur me talente që kanë vokal karakteristik.

Por përpos talentit, skuadra e Miriamit duket se është edhe mjaft kreative dhe e kujdesshme ndaj mentorit të tyre.

Miriami ka hedhur një fotografi në “Instastorie” ku tregoi se ka marrë një dhuratë, një jastëk në të cilën gjendet fotoja e saj dhe shkrimi “Për këngëtaren më të mirë”.