Shkëlqeu me veshjen e saj në në Como/ Ja që photoshop i Marina Vjollcës dështoi në këtë detaj (FOTO) - AlpeGossip
Shkëlqeu me veshjen e saj në në Como/ Ja që photoshop i Marina Vjollcës dështoi në këtë detaj (FOTO)

Shkëlqeu me veshjen e saj në në Como/ Ja që photoshop i Marina Vjollcës dështoi në këtë detaj (FOTO)

Në veshjet me shumë klas dhe stil të Vip-ave të ndryshëm, një nga ato për të cilat u diskutua me nota pozitive ishte edhe fustani i zi me të cilin Marina Vjollca u fotografua në Como.

U komplimentua shumë, por ja që ka raste kur photoshop-i dështon gjithçka dhe duhet një sy i stërvitur mirë për të kapur një detaj të vogël, që mesa duket ju ka shpëtuar nga një pozë që Marina ka postuar në Instagram.

Është pikërisht këmba e bukuroshes që duket pikërisht në një pozicion goxha të çuditshëm për nga forma që ka.

Ja që edhe Vip-at ndonjëherë me ose pa dashje dështojnë! Marina Vjollca duhet të jetë më e kujdesshme herë tjetër.