NUK E PRISNIM/ Bes Kallaku tregon se kush është lumturia më e madhe e tij (FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Bes Kallaku tregon se kush është lumturia më e madhe e tij (FOTO)

NUK E PRISNIM/ Bes Kallaku tregon se kush është lumturia më e madhe e tij (FOTO)

Besoj se askujt nuk i ka shpëtuar fakti që Besi, aktori i njohur i humorit shqiptar shfaqet shumë thjeshtë shumicën e rasteve. Jeta e Besit mund të jetë shumë luksoze, por aktori rezervohet shumë për ta shfaqur atë, edhe pse, shpesh herë është komentuar nga ndjeksit e tij se këtë e bën për “të shitur mend”.
Ushqimi i preferuar i Besit është bukë, domate dhe djath, gjë që e ka shprehur shpesh në rrjetet sociale, apo intervista të ndryshme. Postimi i fundit i aktorit, Intagramin e tij, ka qënë i shoqëruar me një mesazh mjaftë kuptimplotë. Besi ka postuar një foto me një pjatë me patate, djath, domate, shoqëruar me një gotë birrë. Bashkangjitur me foton Besi ka shruar: “Lumturia më e madhe është kur njeriu kënaqet me aq sa ka djath, domote, patate….” ,- ka shkruar aktori.

E pra, a nuk do të ishte mirë që herë pas here të provojmë të jemi të lumtur duke ju kënaqur gjërave të vogla, e të thjeshta në jetë, ashtu siç na sygjeron dhe Besi?