FESTOI DITËLINDJEN/ E ëma i bën Viola Spiros dhuratën më të bukur (FOTO) – AlpeGossip
FESTOI DITËLINDJEN/ E ëma i bën Viola Spiros dhuratën më të bukur (FOTO)

FESTOI DITËLINDJEN/ E ëma i bën Viola Spiros dhuratën më të bukur (FOTO)

Pak ditë më parë moderatorja bukuroshe dhe shumë e komentuar në media, Viola Spiro festoi ditëlindjen. Viola mbushi 31 vjeç dhe njerëzit e saj më të dashur e surprizuan me një festë madhështore. Moderatorja publikoi edhe disa pamje nga festa ku shfaqej shumë elegante e veshur me një fustan të zi.

Së fundmi Viola ka zbuluar dhuratën më të veçantë që ka marrë dhe është një poezi nga e ëma e cila i shpreh dashurinë të bijës me fjalë zemre.

“Dhurata më e mirë, të dua në pafundësi”, shkruan Viola duke treguar edhe poezinë që i ka kushtuar e ëma.