“LUTJE QË MU PLOTËSUA”/ Një antar i ri në familjen e Gentian Zenelaj (FOTO) – AlpeGossip
“LUTJE QË MU PLOTËSUA”/ Një antar i ri në familjen e Gentian Zenelaj (FOTO)

“LUTJE QË MU PLOTËSUA”/ Një antar i ri në familjen e Gentian Zenelaj (FOTO)

Aktori i humorit Gentian Zenelaj ditën e sotme ka publikuar një foto në rrjetin social “Instagram” ku na njeh me antarin e ri të familjes.

Vellai i aktorit është bërë me djalë dhe Genti shporeh disa fjalë emocionuese  që na prekën:

Sa lumturi për mua sot o Erjon Zenelaj dhe Rina Kanto. Qoftë i bekuar ky djalë o vëllai im. Të shoh ty prind është një lutje që mu plotësua. Liam ardhsh i bardhë”uan aktori.