NUK E DINIM/ Bieta Sulo dhe aktori i “Portokallisë” kanë qenë bashkë në një klasë (FOTO) – AlpeGossip
NUK E DINIM/ Bieta Sulo dhe aktori i “Portokallisë” kanë qenë bashkë në një klasë (FOTO)

NUK E DINIM/ Bieta Sulo dhe aktori i “Portokallisë” kanë qenë bashkë në një klasë (FOTO)

Aktori i njohur Rezart Veleshnja është shumë aktiv në rrjetin social “Instagram”,ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja por edhe me kolegët.

Ditën e sotme Rezarti ka publikuar një video në “Instastory” ku shihet në studion e “Top Channel” bashkë me moderatoren Bieta Sulo dhe të dy na zbulojnë një detaj që nuk e dinim.

Une dhe Bieta kemi qenë shokë në gjimnaz“: Thotë aktori ndërkohë që Bieta rregullonte fustanin