PAS “URIMEVE” PËR RIBASHKIMIN E BORËSDHE DONALDIT/ Beatrix Ramosaj shfaqet në super formë – AlpeGossip
PAS “URIMEVE” PËR RIBASHKIMIN E BORËSDHE DONALDIT/ Beatrix Ramosaj shfaqet në super formë

PAS “URIMEVE” PËR RIBASHKIMIN E BORËSDHE DONALDIT/ Beatrix Ramosaj shfaqet në super formë

Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet më të komentuara në rrjet.

Pas situatës së ndërlikuar me Donald Veshajn, këngëtarja duket se e “ka pranuar” ribashkimin e tij me Bora Zemanin dhe po “shijon jetën e saj. Së fundmi, Trixa është shfaqur tepër në formë teksa ka pozuar me bikini. Këngëtarja duket tejet provokuese me bikini minimalistë, të gjelbër me printe. Kjo ka qenë mënyra që ka zgjedhur ish-banorja e Big Brother Vip për të përshëndetur fansat e saj ku shkruan thjesht: “Hola (Përshëndetje)”.

Ju kujtojmë që gjatë pjesëmarrjes në ‘Festivalin e Klipit Shqiptar” në Uqin disa javë më parë ajo është intervistuar nga gazetarja e emisionit ‘Ora Verore’ dhe intervista është publikuar para katër ditësh. Mes të tjerash këngëtarja është pyetur edhe se çfarë mendon për ribashkimet e fundit