SHALA e Klaudia Pepës bën NAMIN në rrjet! E tregoi vetë balerina me… (FOTO) – AlpeGossip
SHALA e Klaudia Pepës bën NAMIN në rrjet! E tregoi vetë balerina me… (FOTO)

SHALA e Klaudia Pepës bën NAMIN në rrjet! E tregoi vetë balerina me… (FOTO)

Vetëm para dy ditësh postoi një video në Instagram teksa shihej duket bërë një lëvizje tipike balerinash e veshur me një body provokues dhe duke e ngritur njërën shalë deri në limitet e saj.

Kjo video e Klaudia Pepës ka bërë namin në Instagram duke arritur 730 mijë views dhe është përhapur me shpëjtësi duke u bërë virale tek disa faqe në Insta.

Këtë e ka treguar vetë Klaudia Pepa me disa foto të postuar në Insta. Kot nuk e admirojnë fansat, Klaudia Pepa di si të jetë provokative në maksimum.