Xhensila dhe Besi në momente ROMANTIKE! Çifti puthen në makinë (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila dhe Besi në momente ROMANTIKE! Çifti puthen në makinë (FOTO)

Xhensila dhe Besi në momente ROMANTIKE! Çifti puthen në makinë (FOTO)

Xhensila dhe Besi janë aktualisht në kulmin e lumturisë me ardhjen në jetë të vajzës së tyre, Ajka tek e cila kanë përqëndruar të gjithë vëmendjen.

Megjithatë këtë të shtunë çifti ka vendosur të kalojnë pak kohë në shoqërinë e njëri-tjetrit duke u relaksuar në bregdetin shqiptar.

Xhensila ka postuar disa foto e video nga kjo ditë e çiftit teksa në rrugën e kthimit ka ndarë me fansat një video shumë romantike.

Këngëtarja shihet duke dëgjuar muzikë ndërsa Besi i dhuron një tufë me lule. Xhensila i afrohet dhe e puth në buzë. Ndiqni videon e mëposhtme.