Vajza e Kim Kardashian ndjek shembullin e të ëmës, bënë edhe këtë veprim (FOTO) – AlpeGossip
Vajza e Kim Kardashian ndjek shembullin e të ëmës, bënë edhe këtë veprim (FOTO)

Vajza e Kim Kardashian ndjek shembullin e të ëmës, bënë edhe këtë veprim (FOTO)

Bëhet fjalë për vajzën e madhe të Kim Kardashian, North West e cila duket se po i ndjek hapat e së ëmës së saj.

Teksa e gjithë familje kishin shkuar në një udhëtim në Disneyland, North u pa tërë kohën me telefonin e mençur në duart e saj.

Duket se edhe North po i pëlqen shumë “selfiet” dhe postimin e tyre në rrjetet sociale, përderisa bënte të tilla dhe buzëqeshte shumë.

Ndryshe, Kim është e martuar me reperin, Kanye West dhe kanë tre fëmijë.