“SHOKUESE”/ Ilda Bejleri heqë dorë nga “zhveshja”. Moderatorja mbulohet me shami dhe…(FOTO) – AlpeGossip
“SHOKUESE”/ Ilda Bejleri heqë dorë nga “zhveshja”. Moderatorja mbulohet me shami dhe…(FOTO)

“SHOKUESE”/ Ilda Bejleri heqë dorë nga “zhveshja”. Moderatorja mbulohet me shami dhe…(FOTO)

Ilda Bejleri është një ndër moderatoret më seksi të ekranit. Ajo përflitet shpesh në mediat për format e kolme dhe cilësohet si një femër provokues në rrjetet sociale që ekspozon të pasmet edhe gjoksin.

Ilda është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku fotot e saj të xehta ,kritikohen nga ndjekësit.

Ditën e sotme Ilda nga ka befasuar duke ndryshuar “LOOK” mesa shohim ajo ka hequr dorë nga fustanete ngushta pas trupit duket u mbuluar.