FEJESA E ARMINËS DHE SHKËLZENIT/ Nga dekori tek ushqimi. Shihni menunë që kishte zgjedhur çifti (FOTO) – AlpeGossip
FEJESA E ARMINËS DHE SHKËLZENIT/ Nga dekori tek ushqimi. Shihni menunë që kishte zgjedhur çifti (FOTO)

FEJESA E ARMINËS DHE SHKËLZENIT/ Nga dekori tek ushqimi. Shihni menunë që kishte zgjedhur çifti (FOTO)

Pas shumë vitesh lidhje dhe bashkëjetes Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha ditën e sotme janë fejuar në një ceremoni private.

Blogeria qëndroi strikte duke ftuar te 30 persona,të cilët ishin miqë të ngushtë dhe familjar. Ndërsa dekorin ja besoi moderatores Alketa Vejsiut,e cila na zbuloi edhe pamjet e dasmës.

Nga fotot e publikuar ne nuk mund të na shpëtonte një detaj i rëndësishëm e cila është pikërisht menuja.

Në tavolinë shkruhet emri i Sali Berishës dhe te menyja ne shohim 3 pjata dhe në fund ëmbëlsirë.

Çifti duket se kanë zgjedhru një ushqim unik dhe të preferuarin e vipa-ve si: “Tartufi zi,rucola egër,mish viçi dhe perime të marinuara”.

/AlpeNews.al