PAMJET/ Ja si e pritën VIP-at shqiptarë Vitin e Ri – AlpeGossip
PAMJET/ Ja si e pritën VIP-at shqiptarë Vitin e Ri

PAMJET/ Ja si e pritën VIP-at shqiptarë Vitin e Ri

VIP-at shqiptarë kanë publikuar në rrjete sociale foto nga mbrëmja e djeshme, ku të gjithë i thamë lamtumirë vitit 2021.

Jeni kuriozë të dini si festuan ata? Fotot e mëposhtme i thonë të gjitha:

 

 

1. Ermal Mamaqi, Amarda Toska, Joeli dhe Sia

2. Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku dhe Ajka

3. Orinda Huta, Turjan Hysko dhe Atara

4. Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku

5. Elita Rudi, Gjiko, Zëri dhe Bota

6. Arbenita Ismajli, Fero dhe Nina

7. Arbana Osmani

8. Ira Seferi, Gaz Paja dhe Dardi

9. Inis Gjoni dhe Coco Antonel

10. Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

11. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi

12. Luana Vjollca

13. Bora Zemani

14. Adrola Dushi dhe Troi

15. Anxhelina

16. Jul Deda

17. Dojna Mema

18. Rudina Magjistari

19. Enca