“PO PRES…”/ Luana Vjollca “ndez” atmosferën e festave me të brendshme të kuqe transparente – AlpeGossip
“PO PRES…”/ Luana Vjollca “ndez” atmosferën e festave me të brendshme të kuqe transparente

“PO PRES…”/ Luana Vjollca “ndez” atmosferën e festave me të brendshme të kuqe transparente

Moderatorja Luana Vjollca ka ndezur atmosferën e festave të ndërrimit të viteve.

E veshur me të brendshme të kuqe transparente, biondja seksi i ka vendosur “flakën” rrjetit dhe tërboi ndjekësit.

Luana Vjollca dukej mjaft joshëse dhe provokuese në foton e “nxehtë”, që e publikoi pak para ndërrimit të viteve.

“Po pres fishekzjarret unë ❤️‍🔥”- shkroi moderatorja krahas imazhit provokues.