LUKSOZE NË MAKSIMUM/ Klaudia Pepa na prezanton me shtëpinë e saj në Itali (foto) - AlpeGossip
LUKSOZE NË MAKSIMUM/ Klaudia Pepa na prezanton me shtëpinë e saj në Itali (foto)

LUKSOZE NË MAKSIMUM/ Klaudia Pepa na prezanton me shtëpinë e saj në Itali (foto)

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa prej vitesh tashmë është zhvendosur në Itali ku po vazhdon karrierën e saj atje dhe nga ajo po shohim vetëm suksese e arritje. Së fundmi Klaudia i ktheu të gjithë sytë nga vetja me paraqitjen e saj në Festivalin e Filmit në Veneca ku u shfaq e veshur shumë elegante dhe e zbukuruar me bizhuteri diamanti.

Balerina është shumë e ndjekur edhe në rrjete sociale ku poston shpesh foto e video nga përditshmëria. Së fundmi Klaudia me anë të postimeve në Instastory ka zbuluar një pjesë të shtëpisë së saj në Itali.

Shtëpia e balerinës është shumë moderne dhe kudo mbizotëron e bardha. Duket se Klaudias i pëlqejnë shumë pikturat pasi në çdo cep ka një të tillë.