SEZONI I RI TELEVIZIV KA NISUR/ Ja me çfarë emisioni do të rikthehet Roza Lati (FOTO) – AlpeGossip
SEZONI I RI TELEVIZIV KA NISUR/ Ja me çfarë emisioni do të rikthehet Roza Lati (FOTO)

SEZONI I RI TELEVIZIV KA NISUR/ Ja me çfarë emisioni do të rikthehet Roza Lati (FOTO)

Roza Lati ka qenë e pranishme në ekran gjatë verës me emisionin “Bukë me vete”, me të ftuar të ndryshëm që udhëtonin me kamper. Ky emision përfundoi muajin e kaluar dhe Roza për disa ditë mori pushimet.

Tani moderatorja ka njoftuar se i është rikthyer punës dhe ka zbuluar se shumë shpejt do e shohim sërish në ekran.

Roza ka postuar një foto me stafin dhe shkruan se shumë shpejt do fillojë sezoni tretë i “Why not”.

Moderatorja shfaqet në kinema ku siç duket po xhirohet promo e emisionit.