HABIT ME VESHJEN/ Hera e parë që e shihni kështu Alketa Vejsiun në “‘Piter Pan” – AlpeGossip
HABIT ME VESHJEN/ Hera e parë që e shihni kështu Alketa Vejsiun në “‘Piter Pan”

HABIT ME VESHJEN/ Hera e parë që e shihni kështu Alketa Vejsiun në “‘Piter Pan”

Ka nisur mbrëmjen e sotme puntata e rradhës së emisionit “Në kurthin e Piter Pan”, një nga më të ndjekurit e që mbërthen para ekranit të mëdhenj e të vegjël.

Një vëmendje të madhe në këtë emision merr edhe veshja e Alketës e cila shfaqet gjithnjë e kuruar në detaje dhe e veshur me shumë stil.

Kështu ka ndodhur edhe mbrëmjen e sotme, por me një veshje me të cilën Alketën nuk e keni parë më parë.

 

Moderatorja është shfaqur me pantallona të shkurta duke guxuar kështu me veshjen e duke treguar se skena nuk ka nevojë vetëm për fustane, por pse jo edhe për veshje të tilla të rehatshme dhe me shumë stil.