"Do k**va i kom...", bënte tekste të pista që i vogël, ja si dukej Fero duke bërë rrep që 13 vjeç (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
“Do k**va i kom…”, bënte tekste të pista që i vogël, ja si dukej Fero duke bërë rrep që 13 vjeç (FOTO+VIDEO)

“Do k**va i kom…”, bënte tekste të pista që i vogël, ja si dukej Fero duke bërë rrep që 13 vjeç (FOTO+VIDEO)

Fero është padyshim një nga reperët më të përfolur të momentit.
Ai që prej disa kohësh tashmë është pjesë e labelit “OnRecords” dhe ka korrur shumë sukses me këngët e tij.

Ditën e djeshme ai publikoi këngën e tij të shumëpritur nga fansat të titulluar “Gang Gang”.

Reperi është kthyer në hit në rrjetet sociale pas janë të shumtë fansat dhe ata të cilët i përdorin tekstet e tij për humor.

Në internet po qarkullon një video e tij që në moshë të hershme duke bërë “Rap” me tekst të pistë.

😐

A post shared by x H I P H O P P . A L ™ x (@hiphopp.al) on