Befason ‘kaubojsi’/ Cila është femra që pozoi nudo para tij dhe i nxiti ndjenjat artistike? – AlpeGossip
Befason ‘kaubojsi’/ Cila është femra që pozoi nudo para tij dhe i nxiti ndjenjat artistike?

Befason ‘kaubojsi’/ Cila është femra që pozoi nudo para tij dhe i nxiti ndjenjat artistike?

Ish-deputeti socialist, Eduart Ndocaj, i njohur si “Kaubojsi” pas politikës i është përkushtuar pikturës. Këtë e tregojnë edhe fotot që hedh vazhdimisht në Instagram.

Ai shpesh bën piktura të cilat i ndan me miqtë e tij realë dhe virtualë në rrjete sociale. Piktura që Ndocaj hodhi sot ishte një femër nudo.

“Mirmrama miq ju pershendes . Me kete Pikturen time te fundit.” shkruan ai.