Luanës po i duket vetja si “agjenti 007”, ja përse (FOTO) – AlpeGossip
Luanës po i duket vetja si “agjenti 007”, ja përse (FOTO)

Luanës po i duket vetja si “agjenti 007”, ja përse (FOTO)

Bukuroshja Luana Vjollca gjendet çdo javë pranë shikuesve përmes emisionit të saj “Shiko kush luan”.

Vjollca është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh publikon fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Në emisionin e fundit, ajo është shfaqur mjaft provokuese, veshur me një kostum të zi, dhe me dekoltenë e hapur te pjesa e gjoksit.

Në një fotografi të publikuar në Instagram, Luana ka shkruar “007” në mbishkrimin e fotografisë, me çka ka treguar se po i duket vetja si agjenti i njohur 007.

Pëlqimet dhe komentet e shumta në këtë fotografi nuk kanë munguar.

007

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on